Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 Hamaky

1.HAMAK TROJÚHELNÍKOVÝ

       

1.květinový-počet kusů:6                              2.květinový II.-počet kusů 2                          3.dinosaurus-počet kusů:6 

                      

4.čtverečkovaný-počet kusů: 2                        5.pruhovaný-počet kusů:5                                             pro představu

cena: 45,-Kč (látkové úchytky)

popis: trojúhelníkové hamaky mají rozměry 31cm přepona x 23 odvěsny (+/- 2cm).Na každém cípu mají látkovou úchytku,která není na fotkách vyfocena.Počet kusů značí,kolik jich momentálně máme ušito!Pro lepší foto,klikněte na obrázek!

2.HAMAK ČTVERCOVÝ

3.MAXI HAMAK

4.BYLINKOVÝ HAMAK

Připravili jsme pro vás a vaše miláčky bylinkové hamaky.Bylinkový hamak je krásné ručně batikované plátno o rozměrech 20x20cm se čtyřmi látkovými úchytky,díky batice je každý hamak originál.Na jedné straně hamaku je zip,kterým se dovnitř dává bylinková směs,která je složena z jedenácti bylinek speciálně vybraných,každá bylinka má svou funkci.Směs,která se dává do hamaků má 50g a později ji k hamaku lze dokoupit zvlášť. Potkaní srst bude krásně provoněná,směs působí blahodárně na zdraví vašeho potkana.Bylinky jsou vybrané tak,aby když se k nim dostane potkan ničitel (ten který dokáže hamak rozkousat)nebyly jedovaté!

Bylinky,která obsahuje naše bylinná směs:(nejdůležitěšjí vlastnosti)

 • MATEŘÍDOUŠKA-OBRANYSCHOPNOST,RELAXACE-Zvyšuje obranyschopnost proti infekčním chorobám,její vůně působí antistresově,navozuje pocit relaxace.
 • JASMÍN-AFRODIZIAKUM,UKLIDNĚNÍ-Navozuje sexuální touhu,její vůně prospívá po nemoci!
 • JEŘÁB-ANTIREVMATIKUM,NACHLAZENÍ-Osvědčil se při jako antirevmatikum a při zánětech horních cest dýchacích.
 • MÁTA-TRÁVENÍ-Její typická mentolová vůně podporuje trávení.
 • LEVANDULE-ANTIBAKTERIÁLNÍ,KLIDNÝ SPÁNEK-Potlačuje růst bakterií a její nádherná vůně působí blahodárně na psychiku a klidný spánek.
 • MEDUŇKA-UKLIDŇUJÍCÍ PROSTŘEDEK-Zklidňuje trávícího traktu (žaludeční neurózy) a srdce (srdeční neurózy, bušení srdce apod.),zabraňuje tvorbě plynů,zpomaluje tep,posiluje centrální nervový systém.
 • TŘEZALKA-PROTIZÁNĚTLIVÁ-Její účinky jsou protizánětlivé jako zevně tak vnitřně.
 • ŠALVĚJ-ANTIBAKTERIÁLNÍ,PROTIZÁNĚTLIVÁ-Blahodárně působí proti vytváření bakterií.
 • ČERNOBYL-ANTIPARAZITIKUM,PODPORA TRÁVENÍ,DÝCHACÍ POTÍŽE-Má spoustu vynikajících účinků tlumí záchvaty a epilepsie,v této směsy jen velmi malé množství,cca 4g,jako jistota,kdyby potkánek černobyl sežral,ve větším množství ale pouze při dlouhodobém užívání může být mírně jedovatý (množství nad 50g)-konzultováno s veterinářem! Pro jistotu ve směsi opravdu jen malé množství!
 • HEŘMÁNEK-PROTI INFEKCI,PROTI PRŮJMŮM,PROTI NADÝMÁNÍ,PROTIZÁNĚTLIVÝ-Naopak při požití heřmánku nemusíte mít starosti,preventivně se mají pojídat květy heřmánku,klidn dvakrát denně.Jeho účinky jsou opravdu ohromné!Velice zklidňuje a upravuje trávení.Blahodárně působí na spánek,krásně provoní srst zvířete!
 • ŠANTA-RELAXACE,KLIDNÝ SPÁNEK-Jiný název pro šantu je kočičí tráva,to proto,že na kočky působí naprosto afrodiziákální a euforizující bylinu.Působí relaxačně,velmi dobré účinky před spaním.Podává se proti bolení zubů,žaludku,při křečích!

cena:89Kč

poznámka:směs,která se nyní připravuje má 500g,odpovídá tedy deseti hamakům naplněných bylinkami,pokud vás bylinkový hamak nadchl,zamlouvejte hamaky dopředu,nevíme jak dlouho bude trvat než obstaráme další své bylinky!


        

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek