Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

SOUTĚŽE

Zlatíčka,tak jsme se rozhodli,že abyste se doma moc neflákali,dostanete taky nějakou prácičku!Nebuďte líní,puste se do toho...

1.KRESLÍM DOBŘE,KRESLÍM RÁD..

Pokud umíte kreslit a naše motivy Vám nepřijdou dobré,není nic jednoduššího než něco nakreslit a poslat nám to,buď naskenovaný obrázek emailem,nebo klasicky poštou.Své obrázky můžete posílat až do konce března.Pak vaše výtvory budou uveřejněny na stránkách a proběhne veřejná soutěž,který obrázek je nejlepší.Konec soutěže bude 28.května 2008.Vyhlášení výsledků na den dětí-1.7.2008.První tři účastníci budou oceněny.Lákadlem je první cena-poukaz na 300Kč v našem obchůdku!

2.KALENDÁŘ

Každý měsíc zde budou uveřejněné fotečky,odpovídající danému měsíci.U fotek proběhne soutěž a nejlepší fotka daného měsíce bude uveřejněna v nástěném potkaním kalendáři 2009.Zároveň se vítězná fotka každého měsíce dostává do finále fotek,vítěz finále dostane kalendář zdarma!

Upozorňuji,že fotky musí být tématické (např. březen-potkan s velikonočním vajíčkem,srpen-žně-potkan na balíku slámy,září-potkan a babí léto,říjen- potkan a barevné spadané listí,u prosince potkan a vánoční stromeček).Fotky,které nebudou odpovídat danému měsíci nebudou v soutěži použity.Fantazii se meze nekladou!

Nyní můžete posílat fotky na téma:leden nebo na téma únor.Pokud možno posílejte fotky kvalitní,ostré,v co největší kvalitě,uveďte o který měsíc se jedná a drobný popis k fotce-kde foceno,jméno potkánka,majitel,popř.chs původu..atd!

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek